+420 412 391 390   ·    info@lipova.cz   ·   IČ: 00261505   ·   DS: dqabwg9   ·  
Dnes je 14. 4. 2024 a svátek má Vincenc

Firma Železárny Velký Šenov hledá pracovníky na pozici

Firma Železárny Velký Šenov hledá pracovníky na pozici:
 
Údržbář-provozní zámečník na jednu směnu.
Požadavky: manuální zručnost, aktivní přístup a ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, týmovost. Praxe v oboru „údržbář“ – vítaná. Pracovní náplň: průběžná a periodická údržba strojů a zařízení, údržba veškerých technologií objektu, běžné údržbářské práce a opravy.

Valcíř
Požadavky: vyučen (nejlépe ve strojírenství - není podmínkou), celková praxe 3 roky, schopnost pracovat samostatně.

Obchodní referent
Na pozici obchodního referenta hledáme vhodného člověka: Požadavky: pracovitost, ochota se učit novým věcem, komunikativnost, týmovost, odpovědnost. Znalost AJ či NJ minimálně v podobě písemného projevu. Zbytek Vás už naučíme. Pracovní náplň: administrativní činnost v obchodním oddělení stabilní společnosti, komunikace s obchodními partnery, marketing, analýzy trhu, zajišťování dopravy, fakturace, expedice.

Předák galvanizační linky.
Požadavky: vyučen, celková praxe výhodou, zkušenosti s vedením malého kolektivu, komunikativnost. Mzda 30.000-33.000 Kč. Od nového kolegy očekáváme flexibilitu, iniciativu a spolehlivost, chuť pracovat a učit se nové věci.

Provozní elektrikář:
Požadavky: odborné vyučení v oboru, vyhlášku 50/1978 Sb., minimálně § 5, orientaci v technické dokumentaci, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, týmovost, aktivní přístup a ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B
Pracovní náplň: zajišťování oprav a servisu strojů a rozvodů elektrických zařízení, kontrolování stavu strojů při preventivních prohlídkách pro zajištění následné minimální poruchovosti strojů a elektrických zařízení.
 
 
Nabízíme práci ve stabilní firmě, příležitost získat dlouhodobě perspektivní zaměstnání, firemní benefity. Kontakt: e-mailem nebo telefonicky Anna Feherová, e-mail: personalni@zelezarnyvs.cz, tel: 412 354 528
 Důležité informace pro občany

Kulturní akce


Tiskové zprávy


Krátce z úřední desky


Kde nás najdete


Obecní úřad Lipová, čp. 422, 407 81 Lipová
tel.: +420 412 391 390
e-mail: info@lipova.cz

Starosta
tel.: +420 731 583 566
e-mail: starosta@lipova.cz
Copyright ©2024 Lipová | Všechna práva vyhrazena
WEBDESIGN - jsem na  WEB