Dnes je 23. 4. 2019 a svátek má Vojtěch

Letní Kino Lipová

Program na další projekce připravujeme

Promítáme každý pátek až do konce letních prázdnin.
V případě špatného počasí se promítání posune na sobotu nebo na neděli.
V areálu letního kina není instalováno posezení. Doporučujeme si na promítání donést deky, stoličky, či cokoliv jiného.
Občerstvení každý dle své potřeby.

 
27. 7. 2018 - pátek
od 22.00 hodin
POSTŘIŽINY

Postřižiny je devátý celovečerní film režiséra Jiřího Menzela z roku 1980 podle knihy Bohumila Hrabala. Natáčel se zejména v Počátkách a v Dalešicích, zejména pak v tamějším pivovaru. Film vypráví o pivovaru a rodině jeho správce za první republiky.

Vstupné 50 Kč dospělí, děti do 15-ti let 20 Kč
3. 8. 2018 - pátek
od 21.30 hodin
FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT

Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

Vstupné 50 Kč dospělí, děti do 15-ti let 20 Kč

Odkaz: https://www.csfd.cz/film/352314-fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit/prehled/
10. 8. 2018 - pátek
od 21.30 hodin
JAK UTOPIT DR. MRÁČKA ANEB KONEC VODNÍKŮ V ČECHÁCH

Slavná filmová komedie o zásadovém bytovém referentovi a neslavném osudu posledních českých vodníků. Zbylo jich už jen sedm. Pan Wassermann s chotí a dcerou Polly a jejich sloužící, Karel, Bertík a Alois s dcerou Janou. I jejich konec se však zdá neodvratný, zejména poté, kdy je Lojzíkovi za obětavost přidělen nový suchý byt I. kategorie s ústředním topením a informací, že jejich vlhký domek na břehu Vltavy bude zbourán. Tomu se vodníci rozhodnou zabránit za každou cenu a vydají se za bytovým referentem doktorem Mráčkem, který má jejich případ na starosti...

Vstupné 50 Kč dospělí, děti do 15-ti let 20 Kč

Odkaz: https://www.csfd.cz/film/9412-jak-utopit-dr-mracka-aneb-konec-vodniku-v-cechach/prehled/
17. 8. 2018 - pátek
od 21.15 hodin
PÁN PRSTENŮ: SPOLEČENSTVO PRSTENU

Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do soboje se silami zla reprezentovanými krutovládcem Sauronem. Ten touží za každou cenu získat prsten, protože je pro něj zdrojem neomezené moci, jedině s jeho pomocí se mu může podařit zotročit lid Středozemě a stát se jeho neomezeným pánem. Ve snaze čelit Sauronovým temným plánům, se musí Frodo spojit se několika dalšími bytostmi. Vytvoří s nimi takzvané Společenstvo složené z jeho přátel, čaroděje, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků, se kterými se vydá na cestu na jejímž konci doufají, že se jim podaří prsten jednou provždy zničit. Jejich cesta však prokáže, že nejenom magické prsteny, ale také sounáležitost všech živých bytostí mohou dokázat netušené věci. Musí však čelit nejen nebezpečím, která na ně číhají na územích ovládaných Sauronem, ale i rozkladné moci samotného prstenu.

Vstupné 50 Kč dospělí, děti do 15-ti let 20 Kč

Odkaz: https://www.csfd.cz/film/4711-pan-prstenu-spolecenstvo-prstenu/prehled/
24. 8. 2018 - pátek
od 21.00 hodin
DUNKERK

​​Očekávané válečné drama vizionáře Christophera Nolana vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940.

Vstupné 50 Kč dospělí, děti do 15-ti let 20 Kč

Odkaz: https://www.csfd.cz/film/67105-dunkerk/prehled/
31. 8. 2018 - pátek
od 20.30 hodin
TROLLOVÉ

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni. Ti si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. Bohužel však už dlouhou dobu žádného na jídelníčku neměli. Trollímu králi Peppymu se totiž podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům, v čele s princem Chroupou, nedaří a nedaří nalézt. A tak je jejich království oproti šťastnému a barevnému Trollíkovu naplněné nabručeností, zlobou a vztekem.
Naděje na změnu Bergenům vysvitne v okamžiku, kdy se jim podaří skrytý Trollíkov vyčmuchat a dokonce i unést téměř všechny jeho obyvatele. Z bergenských spárů se totiž podaří uniknout i dvěma Trollům, princezně Poppy a Větvíkovi. Těžko bychom hledali dva odlišnější Trolly, nekonečně optimistická Poppy všechny problémy řeší písní, tancem a objetím. Kdežto bručounský Větvík žije v neustálém strachu z Bergenů, netančí, nezpívá a především se s nikým nikdy neobjímá. A právě na těchto dvou hrdinech je, aby zachránili unesené Trolly z bergenských spárů. Což znamená vyrazit do jejich království, proniknout do vězeňských kobek, vysvobodit je a uniknout. A především to znamená, že Poppy a Větvík budou muset spolupracovat. A tak se tato dvojka vydává na záchrannou misi, plnou nečekaných dobrodružství a nesnází. Naštěstí na to nakonec nebudou úplně sami, potkají totiž další podivuhodnou osůbku, Bridget, která je nejen pomocnicí v kuchyni, ale i jedinou Bergenkou, která miluje zpěv, tanec a prince Chroupu.


Vstupné 50 Kč dospělí, děti do 15-ti let 20 Kč

Odkaz: https://www.csfd.cz/film/324978-trollove/prehled/
7. 9. 2018 - pátek
od 20.00 hodin
CESTA DO PRAVĚKU

​Celovečerní kombinovaný fantasticko - dobrodružný film, který ukazuje prehistorická stadia vzniku Země, flory a fauny. Nález pravěké zkameněliny je pro čtyři zvídavé kluky výzvou k výpravě do dávné minulosti. Na malé pramičce postupně proplouvají dobou ledovou přes třetihory a druhohory až na samý počátek života na planetě Zemi, přičemž zažijí nejrůznější, mnohdy i nebezpečná dobrodružství.

Vstupné 50 Kč dospělí, děti do 15-ti let 20 Kč

Odkaz: https://www.csfd.cz/film/10103-cesta-do-praveku/prehled/


Odběr novinek


E-mail: (prosím vyplňte)
 

 Odebírat

Zaregistrujte svůj email a odebírejte novinky dle výběru ...
 Důležité informace pro občany

AKTUALITY


Kde nás najdete


Obecní úřad Lipová, čp. 422, 407 81 Lipová
tel.: +420 412 391 390
e-mail: info@lipova.cz

Starosta
tel.: +420 731 583 566
e-mail: starosta@lipova.cz
Turistické služby a ubytování pro region České Švýcarsko
Copyright ©2019 Lipová | Všechna práva vyhrazena
Made by: Confusers.cz